Chuangyi Metal Ürünler Co, Ltd en büyük tanınmış paslanmaz çelik baseDainan kentindeki Xinghua, Taizhou City, Jiangsu Eyaleti, Çin yer alır. 12.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır ve 28 milyon yuan tescilli bir sermaye ait özel bir şirkettir. 6 teknisyenleri dahil olmak üzere 142 çalışanları vardır. Paslanmaz çelik ve titanyum ürünleri üretiminde kullanılan Ourproduct montaj hattı tesisleri bulunmaktadır: eritme, sıcak ve soğuk haddeleme, tel çekme, dövme, damgalama, carting testereler, vb wisting, Tel.
Ana Ürünlerimiz yer alıyor: Paslanmaz çelik halat, galvanizli çelik halat, plastik kaplı çelik halat ve riggings; Paslanmaz çelik tel, yaylı tel, hidrojen yayın tel ve diğer paslanmaz çelik tel serisi; Paslanmaz çelik köşebentler, paslanmaz çelik bar yuvarlak, kare bar paslanmaz çelik, paslanmaz çelik düz bar ve diğer paslanmaz çelik profiller; Titanyum malzeme ve ürünleri.
Gelişme yıl sonra entegre bilim ve teknoloji, üretim ve ticaret birleşmesi, birleşmenin ham matedal ve ürünleri, sanatsal ambalaj, yüzey işleme ve hangi şirketin gelişimi için sağlam bir temel üretim birleşmesi ile stratejik ölçek varlık haline geldi.
Firmamız birçok işletmeler hem ev hem de yurtdışında ile yakın işbirliği içinde olduğunu. Birçok yabancı ülke ve bizim Pazar ürünleri satış durumu iyi. Yıllık 2.000 ton ve titanyum ürünleri daha fazla 150 ton kadar paslanmaz çelik ürünleri ile bizim şirket devam iç pazarda çıktı. Bizim mükemmel kalitesi ile ve iyi fiyat petrol, kimya, tekstil, havacılık, balıkçılık, mimari ve hassas aletler, vb kullanılan ürünlerdir. IS09001:2000 ve CE standart altında yönetimidir. Toplantı customersand #39; ilk hedefimizdir ihtiyacı ve ürün kalitemizi bizim yaşam kadar önemli tedavi ediyoruz. Samimiyet ile müşterilerimize hizmet etmek için en iyi deneyin.

GİDEREK MÜKEMMEL SİSTEMİYLE. PİYASADA DEĞİŞİKLİK UYUM. (SÜREKLİ YENİLİKÇİ YENİ ÜRÜNLERİ İLE. KENDİNİ SINIRI AŞAN GİDİYORUZ. KALİTE andamp aracılığıyla SÜREKLİ İYİLEŞTİRİLMESİ; KARAKTER VE PERSONELİMİZİN. BİZ ARE OLUŞTURMA KALİTESİ LIFE.AS SAĞGÖRÜLÜ VE OLGUN BİR) KURUMSAL BUGÜN. BİZ İKNA BİZ GÖREV VE YETENEK-e doğru YARATMAK Eandquot DOĞRU OLMASI TAM VARDIR; CHUANCYIandquot; YENİ ERAI