Yüksek kaliteli paslanmaz çelik halat Yağlama maddeleri kullanmanın yararları

1. yüksek kaliteli yağlama yağı iyi hareketlilik ve iyi penetrasyon ile paslanmaz çelik halat yağlama Önarıtma hızlı bir şekilde nüfuz dize ve ip ve çekirdek fiber etkilerini ıslahı bakterilerin önlemek için.
2. yağlama yağı paslanmaz çelik tel halat üzerinde adezyon kalitesi değil kolayca silinir, etkisi sıcaklık belirtilen aralık içinde yağlama etkilenmez. Buna ek olarak, yapışma performansı madeni tekerlekli, hangi Paslanmaz Çelik Halatlı Asansör çekiş için yardımcı oldu.
3. yüksek film güçlü, yüksek basınç paslanmaz çelik tel, aynı zamanda çürüme, bozulma direnç arasında son derece ağır yük altında dokunmadan karşı koymak mümkün olacak.
4. yüksek kaliteli madeni yağ Yağ damlama, egzersiz, yağ atık ve diğer aygıtlara kirliliği önleme sırasında kayıp değil santrifüj salıncak önlemek için daha yüksek tutarlı kuvvet ile.
5. yüksek kaliteli paslanmaz çelik halat yağlama yağı tarafından neden olduğu korozyon, paslanmaya bileşenleri, korozyon önleme, korozyon önleme iyidir içermiyor.
6. onun yetenek kendisi ve paslanmaz çelik halat rüşvetçi devam onarmak için yağ film üzerinde yüzey ekstrüzyon genişlemesi devam edecektir. Bu ipi bölünmesini korumak için nazik ve yüksek açkılı film gerektirir.