Paslanmaz çelik tel halat klip yükleme içeriğinin farkında olmak

1. paslanmaz çelik tel halat çapı 1 daha büyük bir u şeklinde yüzük içinde net paslanmaz çelik tel halat kalınlığı uyacak Chuck ~ 3mm, net marjı ipi kelepçe çok zor.

2. ne zaman u-cıvataları sıkın için kullanılan paslanmaz çelik tel halat yaklaşık 1/3 kadar sıkıştırılır. Nedeniyle güç'halat, halat, çelik halat için güvenilir sağlamak için sıkılır sonra ikinci yükleme deforme tel. Paslanmaz çelik tel halat ip yükleme slayt Chuck, sonra kontrol için ek güvenlik Chuck. Son kart yüklemesinden güvenlik kartı yaklaşık 500mm, bağlar güvenli bir şekilde dışarı virajlı ve sonra eğilip güvenlik kayar kıskaç gibi ana halat mandalı ile sen-ebilmek bulmak böylece doğruldu baş ve zamanında takviye.

3. Chuck düzenler için paslanmaz çelik tel halat çapı yaklaşık 6 arasında ~ 7 kez, satır kartları CIS düzenleme, ip son yan, plaka ana ip üzerinde bir tarafı u şeklinde bir döngüde parçası olmalıdır.

4. sayı ve düzeni yöntemi: Paslanmaz çelik aralığını az en az 3-5, Chuck-meli var olmak kartı numarası 6 kez ip tel, son klip ip son mesafe ≥ 140mm Çelik Halatlı klip, 10 MM, çapı göre miktarı bağlı olarak gelen 3, 10-20 mm, 4, 21-26 mm, 5, 25-36 mm, 6, 36-40 mm, 7.

5. paslanmaz çelik tel halat klip gevşek ilk onay yükleniyor yüklendikten sonra yapılmalıdır. Normal şartlar altında fındık sıkın daha fazla gerek.