Paslanmaz çelik tel halat temel işlevleri farklı uygulamalar farklı

1. Paslanmaz Çelik Halatlı Asansör için
Uygulama sürecinde direnç şok yükler için bir rol oynaması için paslanmaz çelik halat fiber core kullanarak uygulama sürecinde olduğundan emin olmak için gereklidir. Sık sık promosyonlar bazen bağımsız çelik halat çekirdeği paslanmaz çelik halat, çelik çekirdek, aynı çapı en fazla kırılma yükü elde etmek için kullanabilirsiniz.

2. paslanmaz çelik tel halat yolcu teleferik için
Paslanmaz çelik halat çelik halat deneyimli destek, kablo tekerlekleri ve enine yükler yok sağlam çelik halat çekirdeği, lifler birbirine ipliklerini dokunmak ve birimleri arasında giymek başlayınca yoğurma Eğer vinç tarafından dayatılan için ihtiyaç kullanarak yapacaktır yakında paslanmaz çelik tel halatlar ve kırık yorgun set kenara önceden.

Paslanmaz çelik tel halat sürücünün tekerlekleri ve dolambaçlı içinde tekerlekleri açtığınızda, çekirdek kaynağı destek ünitesi düzeni katlanmış nedeniyle zarar görmüş değil ve ipliklerini döner emin olmak için ip Radyal esnekliğini halat. Ne zaman kablo başladı ve sıkı Park, paslanmaz çelik tel halat çelik halat esneklik ve lifler çok enerji absorbe derecesine sahiptir.