Paslanmaz çelik tel halat sanayi sorun

1. sektöründe paslanmaz çelik tel hem endüstriyel zinciri bağlantı veya kuruluş düzeyinde sınıf, düşük sonunda hala işleme donanımları, düşük düzey konumlandırır. Özellikle paslanmaz çelik halat ürünleri, basit bir kaba olarak birçok şirket üzerinde baskın bir konum piyasa rekabet, az söylemek marketler vardır olasılığı dengesiz kalite, formu marka ve düşük katma değer, zor oldu.

2. paslanmaz çelik tel halat Sirketler basit taklit, kısır rekabet, eleştiri tarafından işbirliği eksikliği var. Makul bir işbölümü formu değil ve endüstrinin yapısı vurgulamak, homojenizasyon ciddidir.

3. paslanmaz çelik tel halatlar yüksek endüstriyel kirlilik kontrol gereksinimleri ve güç tüketimi. Varolan işlem kapasitesi ve işlem ücreti uygun olarak hakkında özgün depolama fazla 400.000 ton bu kasabaya çamur her yerde, iki yıldan fazla, ultra milyar maliyet gerekli yaşlı. Geliştirme ortamı için büyüme yaklaşım bir sonu geldi söylenebilir.

4. çoğu paslanmaz çelik tel halat yönetim düzeyinde kurumsal gelişim ihtiyaçlarını karşılamak değil, paslanmaz çelik tel halat kuruluşlar mevcut dönemin özellikle daha fazla büyüme için kapsamlı yönetimi büyük ölçüde sınırlı, yönetimi verimliliği yaygınlaşacak yönetimi zorluklar olduğunu.