Paslanmaz Çelik Halat Çok Gereklidir

Birçok uygulamada, paslanmaz çelik tel halatın üst kısmı aksesuarları bağlamaya ihtiyaç duyar ve tel halat ve aksesuarları güvenli Bağlantı yolu, çok gerekli, Paslanmaz Çelik Halat, o zaman belirli bir yöntemi üst üste almalı paslanmaz çelik halat sabitleme bağlantısı. Bunu yapmanın yaygın yolları şunlardır:

(1) Örme yöntemi.

Gerçek üretim ömrü boyunca, en yaygın tespit yöntemi paslanmaz çelik tel halat, Paslanmaz Çelik Halat ve tel halat ucunu halat gövdesine katlamak için kalp şeklindeki kovan halkasını kullanarak örgü metodudur, tekrarlı $ sayı zamanları ve nihayet bağlanmış veya hat ile sıkı bir şekilde. Çalışma sırasında Paslanmaz Çelik Halat, güvenli kullanım sağlamak için çemberin uzunluğunun paslanmaz çelik halatın çapının 20 katından daha az olmamalıdır.

(2) kart kafası sabit.

Kafa, paslanmaz çelik tel halatları sabitlemek için özel bir alettir. Sabit paslanmaz çelik tel halatın sonunda, manşon halkasını tutturmak için örgü yöntemini kullanarak, daha sonra sıkıştırmak için baş kullanın. Sabit, paslanmaz çelik halatın çapına göre, ilgili Chuck sayısı ile donatılması gerekir. Tel Halat Çapı 7 18mm 3 Chuck ile donatılmalıdır, 19 27mm 4 kartlı kafa ile donatılmalıdır, 28 37mm 5 Chuck ile donatılmalıdır, Paslanmaz Çelik Halat 38 adet 6 başlık ile donatılmış olmalıdır. Ayrıca, kart kafasının çekme mukavemetinin paslanmaz çelik tel halatın kopma gerilme kuvvetinin% 80'inden az olmamasını sağlamak için, Paslanmaz Çelik Halat kalanı paslanmaz çelik halat metoduna göre çalıştırılmalıdır.

(3) Alaşımlı basınç kafası yöntemi.

Her şeyden önce, paslanmaz çelik tel halatın ucuna bölünmüş olan basınca göre bölünür ve her tel kafayı kurtarır. Bölünme uzunluğu alaşım kovanının uzunluğunu geçemez ve daha sonra telin üst kısmı uygun delikten dışarıya doğru bükülür, Paslanmaz Çelik Halat Tüm ayrı halat telleri hattın içine sokulur, son set Lussow'a getirilir Sıkıştırma kümesi olabilir.

(4) Sökülebilir derz

Bu yöntemin temel kullanımı kama kovanı, tel halat kuyu ile yapı arasındaki bağlantıyı sağlamak için kullanılabilir. Bununla birlikte, bu yöntem yalnızca tel halatın kopma gerilme kuvvetini yaklaşık% 90 garanti eder.

Paslanmaz çelik tel halat üretiminde, deformasyondan sonra Paslanmaz Çelik Halat, çok önemli bir adımdır, telin veya paslanmaz çelik tel halatın deformasyonundan sonra Gerilmeyi gidermek için daha fazla deformasyonun deformasyonundan sonra kalıpdan sonra. Bu şekilde gevşek daha iyi performans elde edebilirsiniz, ancak aynı zamanda kalite performansı, kompakt, Paslanmaz Çelik Halat paslanmaz çelik tel halat boyuna doğrusallık ve paslanmaz çelik halat yüzey düzgünlüğü ve paslanmaz çelik tel halat yapısını artırmak.

Şeritlerin arka deformasyonu, basınçlı pres kalıbı dikey ve yatay deformasyon silindirleri boyunca sıkıldıktan sonra, şeritlerin tekrar tekrar bükülmesi ve düzeltilmesi içindir.

Paslanmaz çelik tel Halat Deformasyondan sonra, çok kanallı dikey yatay basınçlı rulo bükme düzleştirmesi, Paslanmaz Çelik Halat ve paslanmaz çelik tel halat için boyutlandırma silindirleri çifti boyunca paslanmaz çelik tel halatın ardından kalıp ek olarak, bu bir sıkıştırma, boyutlandırma efekti oynayabilir.