Paslanmaz Çelik Arma Donanımı ve Sağlık

Paslanmaz çelik teçhizat tasarımı ve sağlık, müşterinin uzun vadeli olarak kullanılan arma işlemi her zaman bazı sorunlarla karşılaşacak ve hatta kazalar, Paslanmaz Çelik Arma, böylece doğru seçmek ve paslanmaz çelik arma ve askı kullanmak çok önemli, müşterilere birkaç öneriler:

1. Paslanmaz çelik teçhizat imalatı standartlaştırılmalıdır.

2. Özel yönetim, özel kullanım, sabit nokta depolama, düzenli denetim, Paslanmaz Çelik zamanlı hurda arıtılması ve askı bakımında ve iyi bir iş yapmak için paslanmaz çelik askı güvenlik yönetiminin kullanımını güçlendirmek.

3. Paslanmaz çelik askı elemanlarına yönelik güvenlik eğitimini güçlendirin, çalışanları güvenlik propagandası ve eğitim için güçlendirin, aynı zamanda güvenlik teknik kalitesinin arttırılmasını vurgulayın. Kullanıcı, ağırlık merkezinin hesaplanmasını ve farklı kullanım ortamlarında sapan miktarını anlamak için paslanmaz çelik teçhizatın temel güvenlik teknik bilgilerine, paslanmaz çelik teçhizatın temel performansına veya kullanım gereksinimlerine aşina Paslanmaz Çelik Artırma teknik bilgisine sahip olmasını şart koşar , Emniyet denetim metodunu ve askı standartlarını öğrenmek için. Sadece bu temel güvenlik bilgisine hakim olarak, Paslanmaz Çelik Arma ve pratikte rasyonel olarak kullanarak, kaldırma ve kaldırma emniyetini sağlamak için paslanmaz çelik teçhizatın doğru bir şekilde kullanılmasını sağlayabiliriz.


Kaldırma sürecinde kazayı nasıl etkili bir şekilde önlemeliyiz?

1. Askı kolları aynı dikey açı ile simetrik ve eşit olarak dağıtılacaktır. Çoklu kayış kombinasyonları dikey yöndeki maksimum açıyı aşamaz.

2. Askı düzgün yerleştirilmeli ve güvenli bir şekilde bağlanmalıdır, Paslanmaz Çelik Arma ve yük askıları, yük askı genişliği ile dengelenebilecek şekilde yük üzerine takılmalıdır.

3. Keskin kenarlardan, sürtünmeden ve aşınmadan uzakta koruma sağlamaya yönelik askı.

4. Tehlikeli bir kazadan kaçınmak için yük, yük dengesinin ve istikrarın korunması için saptırma veya kaymadan kaydırılamaz.

Paslanmaz çelik Arma 304 kökün manyetik olmadığı ve sadece 400 malzemenin manyetik olması durumunda. Çünkü bu ferrittir.


300 sistemi östenitin gövdesine aittir. Paslanmaz Çelik Artırma Ayrıca, bu malzemenin 201, 202 olduğundan, manyetik kartsız zincirin 304, Paslanmaz Çelik Arma'yi temsil etmediğini not edin.


Uluslararası standart nikel içeriğine göre 201, 202 malzemeler 2 nikel ve 4 nikeli olmalıdır. Ancak yerli aynı değil. 201, 0.3 nikel 0.8 nikel ve 1 nikel gibi birkaç nikel seviyesine sahiptir. 304 içeriği 8 nikeldir. Bir miktar iksir alabilirsin. Paslanmaz Çelik Arma 8 nikel satın almak. Spektrometreyi de yapabilirsiniz.