Paslanmaz çelik tel halat tasarımını bükme önemlidir

Tasarımcılar makine ve donanımları, tasarım-meli denemek paslanmaz çelik tel halat yön davul veya kasnak konumuyla tutarlı eğmek l-bend aynı yönde olarak da bilinen bükülmüş paslanmaz çelik tel halat formu yapar. Eğer ters paslanmaz çelik halat (s-bend), bent ile % 50 düşük daha paslanmaz çelik tel halat'ın hayat bükme için tasarım ~ % 70, bu çünkü paslanmaz çelik halat stres ve baskı her iki bükme bükme ters.
Bu tür cihazlar tasarlarken, tasarımcı paslanmaz çelik önlemek için çalışmalısınız çelik halat bükme tersine çevirmek için tasarlanmıştır. Birleştirmek yönünü tersine çevirmek için tasarlanmış olması gerekir, makaralar veya Silindirler arasındaki uzaklığı büyük olacak şekilde tasarlanmış olmalıdır.
Nedeniyle paslanmaz çelik tel halat içinde belgili tanımlık aygıt makaralar ile doğrudan temas veya Silindirler, makaralar, paslanmaz çelik tel halat davul performans ve çalışma hayatı etkisi çok. Erken paslanmaz çelik halat hurdaya önlemek amacıyla, tasarımcı tam malzeme, makaralar, silindirler, rasyonel tasarım çapı dikkate almak zorundayım.