Paslanmaz Çelik Halat Birçok Kullanımı Var

Paslanmaz çelik vidalara paslanmaz çelik soğuk iskele hatları denir, bunlar çoğunlukla mekanik parçalar, Paslanmaz Çelik Halat elektronik uygulamalar ve diğer bileşenler gibi çeşitli bağlantı elemanları için kullanılır. Farklı malzemelere göre, uygun anti-korozyon özellikleri ve mekanik özellikleri olabilir. Daha iyi bir şekil elde etmek için soğuk dövme, yüksek kalite seçin. Telin uygun materyali, paslanmaz çelik vida dişlerinin kullanımı için özellikle önemlidir: Paslanmaz Çelik Halat genellikle farklı amaçlarla üretilen paslanmaz çelik tel tel sertliği, malların kullanım ömrü boyunca küçük bir vida olarak da kullanılır normal vade boyunca yaygın olarak kullanılan araç vidaları, sıkıştırma vidaları için.

Paslanmaz çelik vida diş türleri: Görünümün görünümü, Paslanmaz Çelik Halat vida hattı genellikle mat yay yaylı ve parlak dişli, yüksek sertlikte parlak ipliğin mat vida dişli sertliğine bölünmüştür, çizgi ile asmak için kullanılabilir, Genellikle kullanılır Görünüm gereksinimleri yüksek değildir ve nispeten yüksek ürünün elastik gereksinimleri yoktur. Kağıt yapımı, oksalik asit, Paslanmaz Çelik Halat gübresi ve diğer üretim ekipmanları; fotoğrafçılık, gıda endüstrisi, kıyı alanları tesisleri, halatlar, CD çubuklar, cıvata, somun. Paslanmaz çelik vidalara, mekanik parçalar, elektronik uygulamalar ve diğer bileşenler gibi çeşitli bağlantı elemanları için çoğunlukla kullanılan paslanmaz çelik soğuk iskele hatları denir. Farklı malzemelere göre, uygun anti-korozyon özellikleri ve mekanik özellikleri olabilir. Daha iyi bir şekil elde etmek için soğuk dövme, Paslanmaz Çelik Halat yüksek kaliteyi tercih eder. Telin uygun malzemesi özellikle önemlidir.

Bu yüksek performanslı paslanmaz çelik vidanın kompozisyonu ve oranı:% 0.08-0.15 C; % 0.01-0.60 Si; % 0.02-0.60 Mn; % 0.01-0.03 P; 0.002% S'nin% 0.03'ü; % 12 ila% 14 Cr; % 0,8 ila% 1,5 Mo, Fe'dir. Hazırlama yöntemi aşağıdaki adımları içerir: Kimyasal bileşime göre erimiş çelik eritme işleminin yapılması; Sıcak haddeleme; paslanmaz çelik disk boşluğunu elde etmek için tavlama ve asitleme; Paslanmaz Çelik Halat kaplama ve kurutma; soğuk çekme; nötr aktive edici ile yıkama ve kurutma; söndürülmesi; Temperleme; Kaplama ve kurutma; paslanmaz çelik vida dişine çekilir. Yüksek performanslı paslanmaz çelik vida hattı, yüksek korozyon direnci, yüksek elastikiyet ve yüksek tokluk ile enerji tasarrufu ve çevre koruma sağlar. Hazırlama yöntemleri ve ileri teknoloji ve basit, düşük üretim maliyetleri.

Paslanmaz çelik tel aynı zamanda paslanmaz çelik tel, Paslanmaz Çelik Halat tel çubuk, levha yuan, ancak farklı paslanmaz çelik tel halat ile de adlandırılabilir. Adından da anlaşılacağı üzere, tel yay ve vida dişinin iki türü vardır: vida dişleri ağırlıklı olarak vidalar için kullanılır ve yayın telleri elastik donanım ürünlerinin yay veya diğer gereksinimlerini karşılamak için kullanılır. Parlak çizgiler, hidrojen geri çekme hatları, Paslanmaz Çelik Halat elektroliz hatları, dingil ilmek çizgileri gibi diğerleri de çekme dayanımı 1500-2000'dir.

Yaylı hattın sertliği şu şekildedir: yumuşak, 1/4 sert, yarı sert, 3/4 sert, tam sert, özellikle sert. Tel halat özellikleri: 7 * 1,6 * 12,7 * 7,7 * 19,17 * 39 vb. Aynı malzeme hatları, çubuklar, borular, plakalar pahalı olduğundan, 7 * 7 paylaşım için en pahalıdır.

Tel genelde sıradan karbon çeliğinden ve yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılır. Paslanmaz Çelik Halat Çelik kataloğunun dağıtımına ve sıradan düşük karbonlu çelik sıcak haddelenmiş disk, yüksek kaliteli karbon çelik tel çubuk, karbon tel çubuk, söndürülmüş ve temperlenmiş tel çubuk, telli tel halat dahil olmak üzere farklı tellerin kullanımına göre çubuk, hem de paslanmaz çelik çubuklar vb.