Paslanmaz Çelik Halat Hizmet Ömrü

Paslanmaz çelik tel halat kullanımı İnsanlar, Paslanmaz Çelik Halat en umut paslanmaz çelik tel halat ömrünü uzatmak için mümkün olduğunca, ancak ışık değildir, ancak her şeyden önce hangi faktörleri hayatını etkileyeceğini anlamak için doğru tıbbı reçetelendirmek için paslanmaz çelik halattan imal edilmiştir. Paslanmaz çelik tel halat günlük incelemede, elastik indirgeme fenomen karşı korumak için paslanmaz çelik halat devlet, Paslanmaz Çelik Halat kullanımı yakın dikkat etmelisiniz. Bazı durumlarda (genellikle çalışma ortamıyla ilgili) tel halatın elastikiyeti önemli ölçüde azaltılacaktır, o zaman kullanmaya devam ederseniz operasyonda bir çok güvenlik riski doğacaktır.

1, üretim süreci. Paslanmaz çelik tel halat paslanmaz çelik tel büküm bitmiş ürün, paslanmaz çelik tel bir dizi yapılır ve süreç kalitesini büküm paslanmaz çelik tel halat kalitesini belirler. Paslanmaz çelik tel genellikle yüksek kaliteli çelik külçeden daha küçük çaplı bir disk çemberine sıcak haddelenir ve daha sonra paslanmaz çelik tel çapından tekrar tekrar soğuk çekilir. Paslanmaz Çelik Halat Eğer paslanmaz çelik tel kalitesi ve büküm süreci garanti edilemezse, paslanmaz çelik halatın servis ömrünü azaltmak gerekir. Bu nedenle, üretim sürecindeki paslanmaz çelik halat öncelikle paslanmaz çelik telin kalitesini ve işlemin bükülmesini sağlamalıdır, böylece temel olarak paslanmaz çelik halatın ömrünü uzatmak için paslanmaz çelik tel halat kalitesini garantiler.

2, aşın. Aşınma, dış aşınma ve iç aşınma olmak üzere ikiye bölünmüştür. Dış aşınma esas olarak paslanmaz çelik tel halat ve halat zemini ve yüzey temasından kaynaklanan diğer nesnelerin kullanımı esnasında gerçekleştiğinden, gerçek çalışma Tek taraflı aşınma durumunu önlemek için paslanmaz çelik tel halat üzerine olmalıdır, Paslanmaz Çelik Tel Halat mümkün olduğunca tüm paslanmaz çelik halatların aşınmasını sağlamak için. Paslanmaz çelik tel halat çapı dar, kopma yükü düşürüldü. Yük, esas olarak paslanmaz çelik tel halat tarafına basıldığında, içten aşınma esas olarak paslanmaz çelik tel halat makaradan veya kasnaktan geçer ve paslanmaz çelik tel halatın bükülmesi nedeniyle, arasında çeşitli çelik tel arasında paslanmaz çelik tel halat bulunur. güç, Paslanmaz Çelik Halat arasında hisse senetleri arasındaki paylaşımlar arasındaki güç artışı, böylece iç aşınma ve paslanma çelik halat gözyaşı, konsantrasyon sık çalışma, bu nedenle iç kırık tel. Senyuan paslanmaz çelik halatın ömrünü büyük ölçüde azaltın.

3, kırık tel. Paslanmaz çelik tel halat kırık tel kırık tel kullanımı ve kırık tel kullanımı, bu nedenle "kömür madeni güvenlik düzenlemeleri" monofilament performans testi öncesinde ve kullanım süspansiyon paslanmaz çelik tel halat sağlar ayrılmıştır. Paslanmaz Çelik Halat, sargı bobinde veya makarada tekrarlanan, çok sayıda bükülme, çelik tel yorgunluğunu kolaylaştıran, tokluğun azalması ve sonuçta telin kırılmasına neden olduğu için, Paslanmaz Çelik Halat kullanılmıştır. Kırık halat kazalarından kaynaklanan ürün dışı kalite faktörleri ve orada yapılan işin tanıtımı farklı bir ilişki derecesine sahiptir. Paslanmaz Çelik Halat Yorgunluğun sebep olduğu kırık tel genelde telin en dışındaki en sert kavisli telin dış tarafında görülür. Yük arttıkça ve eğme açısı azaldığında bükülme yorgunluğu kırılmış tel artacaktır.

4, paslanmaz çelik halat elastikiyet aşağıdaki birkaç olgu eşlik eğilimindedir:

A.

B. Halat büküm uzantısı;

C. Parçalar birbirine bastırıldıklarında teller ve teller arasında bir boşluk vardır;

D. Halat ipinde hafif kahverengi toz görülür;

E. Kopuk olmasa da tel halatın bükülmesi kolaydır ve çap düşürme işlemi basittir, çünkü telin aşınması çok daha hızlıdır. Bu durum, dinamik yükte ani deformasyona neden olur, hemen kazınması gerekir.