Paslanmaz çelik tel halatlar değişen Delme ihtiyaçları için kullanılan

Petrol sanayi teknoloji gelişmeler, sondaj verimli çalışması ve üretimi yavaş yavaş arttı gibi birçok petrol kuyuları tüm çekirdek paslanmaz çelik tel halat yaşam beklentisi kullanımında geçmişte de, bugün gereksinimlerini kuramamış daha kısa yansıtır var.

Bu arada, kenevir çekirdeği de paslanmaz çelik halat, kullanımı oluştu paslanmaz çelik tel halat şefidir yapısal hasar kullanın ve kırık teller giymek. Geliştirilmiş etki yük, hız artar de, büküm yarıçapı koşullar daraltmak için çekirdek paslanmaz çelik halat ile başa çıkmak için zor olmuştur. Şu anda, paslanmaz çelik tel halatlar ile çelik çekirdek alanlarda Delme yağın içine gitmeye başladı, yavaş yavaş özlü Ma paslanmaz çelik tel halat yerine, geçmişte kullanılan.

Yapısal, paslanmaz çelik tel halatlar çelik çekirdek metal yoğunluğu fiber core artarak %17 oranla durumunda gücü altında güvenlik gereksinimlerini karşılamak mümkün kopma kuvveti büyüdü. Paslanmaz çelik tel halatlar ile çelik çekirdek nedeniyle direnmek Radyal basıncı daha yüksek, sondaj ve üretim alanında kullanım için kolay değil, deformasyon düzleştirme sırasında yara oluşur. Çelik çekirdek gücü nedeniyle uzama ve neden daha az sürtünme arasında ipi ile küçük, paslanmaz çelik tel halatlar uzaması nedeniyle onların ortalama ömrü yaklaşık 1.2 olduğunu ~ 1,3 kez fiber core paslanmaz çelik tel halat.