Paslanmaz çelik yuvarlak çubuğu

Paslanmaz çelik yuvarlak çubuğu
Ürün ayrıntıları

Bu dünya ünlü paslanmaz çelik içinde üreticileri yuvarlak, CHUANGYI en güvenilir olanıdır. Toptan ucuz paslanmaz çelik çubuk bizim fabrikadan hoş geldiniz.

316 paslanmaz çelik yuvarlak çubuk bir cilasız (değirmen) yüzeye sahiptir, tavlanmış, American Society test ve malzeme uluslararası ASTM A276 spesifikasyonları karşılamaktadır ve standart toleransı vardır. 316 paslanmaz çelik sınıf genel amaçlı 304 paslanmaz çelik, yüksek nikel içeriği ve molibden eklenmesi nedeniyle deniz ortamlarda özellikle daha iyi korozyon direnci sağlar. Bir östenitik paslanmaz çelik 316 genellikle nonmagnetic ve soğuk, sertlik ve güç onun şekillendirilme çoğunu koruyarak artırmak için çalıştı. Malzeme tavlanmış, Isıtma ve soğutma metal tokluk ve şekillendirilme artan veya azalan gücünü, sonra o şeklinde gibi özelliklerini değiştirmek için bir yöntem.

Paslanmaz çelik demir alaşımı ile boyama ve çelik genellikle nerede aşağılamak birçok ortamlarda paslanma direnci var. Her derece kimyasal bileşimi beş sınıfı birine karşılık bir tahıl yapısı oluşturur: östenitik, çift yönlü, ferritik, martensitli ve yağış sürdürülmektedir. Östenitik sınıfı en şekillendirilebilir, kaynaklanabilir ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik notlar içerir ancak ısıl olamazlar. Çift yönlü sınıfı delik ve klorür stres korozyon çatlama karşı yüksek direnç sunar. Isı tedavi edilebilir ve Ostenit kadar güçlü kabaca iki kez çift yönlü notlarım. Ferritik sınıfı diğer paslanmaz çelik sınıfları için karşılaştırıldığında orta şekillendirilebilir ve korozyona dayanıklı notlar içerir ancak ısıl olamazlar. Martensitli sınıfı da hafif korozyon direnci, yüksek sertlik ve iyi şekillendirilme teklif en zor ve en güçlü paslanmaz çelik notları içerir. Martensitli notlar ısıl olabilir. Yağış sağlamlaştırma (PH) sınıf ısıl sonra bazı paslanmaz çelik yüksek sertlik derecesine ulaşmak için uydurma olabilir.

Çekme dayanımı malzemenin genel gücü, göstermek için kullanılan, bu tatili önce dayanabilir en yüksek stres var. Korozyon direnci nedeni, atmosfer, nem veya diğer Orta bozulmasını önlemek için malzemenin yetenek açıklar. Aşınma direnci yeteneği diğer yüzeyler ile temas neden yüzey hasarı önlemek için gösterir. Tokluk açıklar malzemenin kırılma, sertlik (girinti sertlik yaygın olarak ölçülür) süre önce enerji absorbe yeteneği dayanıklılığı, kalıcı yüzey deformasyon açıklar. Şekillendirilme nasıl kolayca malzeme kalıcı olarak şeklinde olabilir gösterir. Makine performansı ne kadar kolay bu kesmek, şeklinde, bitmiş veya başka türlü işlenmiş, kaynaklanabilirlik kaynaklı olması yeteneği karakterize ederken açıklar. Manyetizma ne kadar malzeme tarafından püskürtüldü veya bir mıknatıs için çekti karakterize.

Sorgulama