Paslanmaz çelik Sixangle çubuğu

Paslanmaz çelik Sixangle çubuğu
Ürün ayrıntıları

O dünya ünlü paslanmaz çelik sixangle bar imalatçı içinde CHUANGYI en güvenilir olanıdır. Toptan ucuz paslanmaz çelik sixangle bizim fabrikadan barında.

1, paslanmaz çelik altı açısı boyutu doğruluğu, bar ulaşabilirsiniz ++ 0,01 mm; Boyut belirtimi: altı açısı belirtimi: H2-H90mm;
2, paslanmaz çelik altı açısı çubuk yüzey kalitesi iyi, parlak çok iyidir;
3, paslanmaz çelik altı barı bir güçlü korozyon direnci, kopma mukavemeti ve yüksek yorgunluk gücü anti vardır;
4. kimyasal bileşimi altı paslanmaz çelik istikrarlı, saf çelik, düşük dahil içerik olduğunu;
Paslanmaz çelik altıgen bar ağırlıklı olarak kullanılan bağlantı elemanları, paslanmaz çelik altıgen somun, paslanmaz çelik silindir iç altıgen vidaları (kupa), yani Altıgen soket son sıkı için set vida (Jimi içbükey sonu), paslanmaz çelik iç altıgen düz son sıkı set vida (düz son Jimi), paslanmaz çelik altıgen ipucu sabitleme vidaları (uç Jimi), paslanmaz çelik altıgen sona sıkı set vida (sütun sonu Jimi) , paslanmaz çelik lavabo baş altı köşe başlı vidalar (düz cam), paslanmaz çelik gömme baş vidalar altıgen (yuvarlak Kupası).
Paslanmaz çelik altı açısı uygulama umudu bar otomobil parçaları, Asansör, mutfak ekipmanları, basinç ve diğer alanlar kullanıcının tutarlı yüksek övgü tarafından yaygın olarak kullanılır. Çevre koruma, uzun ömürlü uygulama gelecekteki gelişimi için anahtardır. Çevre koruma, atmosferik çevre koruma açısından ilk ilgili yüksek sıcaklık atık yakma tesisi, LNG güç üretimi aygıt ve kömür kullanımı için yüksek verimli güç üretimi aygıt, yüksek dereceye dayanıklı paslanmaz çelik talebi oluşumunu inhibe gereğini genişleyecektir. Avrupa, köprü, Otoban, tünel ve diğer özellikleri, uzun ömürlü hakkında paslanmaz çelik uygulama artmaktadır, bu eğilim dünya çapında yayar bekleniyor. Ve Japon genel konut yaşam özellikle için kısa 20-30 yıl, atık malzeme işleme olurlar büyük bir sorun. Son zamanlarda ömrü 100 yıl ulaştı binalar hangi ile mükemmel dayanıklılık malzemeler için talep artacak ortaya çıkmaya başlıyor.
304 paslanmaz çelik bir tür evrensel paslanmaz çelik malzeme, pas performans 200 Serisi paslanmaz çelikten daha iyidir. Yüksek sıcaklık dayanımı da oldukça iyi, 1000-1200 derece yüksek olabilir. 304 paslanmaz çelik iyi korozyon direnci ve iyi korozyon direnci vardır. Shanghai Puxiang paslanmaz çelik malzeme Ltd. Şti., elde edilen denemede: 304 paslanmaz çelik malzeme toplama nitrik asitle korozyona karşı güçlü bir direnç sıcaklık altında kaynama % 65 eşit veya daha az olduğunu. En organik asit ve alkali çözüm ve inorganik asit de iyi korozyon direnci vardır.

Sorgulama