Çelik Halatlı kaplı

Çelik Halatlı kaplı
Ürün ayrıntıları

O dünya ünlü kaplamalı çelik Halatlı imalatçı içinde CHUANGYI en güvenilir olanıdır. Toptan ucuz kaplı çelik tel kablo bizim fabrika hoş geldiniz.

Standart: GB, JIS, ASTM, AISI
Malzeme: 201, 202, 301, 302, 304, 316 vb
Çapı: 0.18-60 mm
Çapı: 0,28-60 mm
Standart: AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS
Açıklama: Galvanizli çelik tel halat
Galvanizli çelik Halatlı yapısı yüksek kaliteli karbon çelik tel, sıcak daldırma veya elektro galvanizli sac işleme sistemi yapmak için kullanma.

Paslanmaz çelik tel halat uygulamaları
Yüksek sıcaklık, Anti-yorgunluk performans, üstün kırma gücü, uzun ömürlü, dayanıklı, paslanmaz çelik tel ve birçok diğer özellikleri, yaygın olarak kullanılan kömür, petrol, Metalurji, kimyasallar, gemiler, köprüler, elektrik, kauçuk, askeri, turizm, su, sanayi ışık, ISO, BS, DIN, JIS, ABS, LR ve standart yer diğer uluslararası ve yabancı ileri düzey ürün olabilir
Çelik halat yüzey kaplama kaplamalı naylon, pvc, pvc, poliüretan, vb olmak, ayarlanabilir renk. PVC ve naylon kaplama galvanize veya paslanmaz çelik çelik halat için sunduğumuz. Kaplamalar için standart renkler siyah, açık ve beyaz. Diğerleri talep üzerine renk vardır.
Gerektiğinde bağlantı elemanları çelik halat nominal kırma gücü elde etmek için uygulandığı kaplama çelik halat çıkartılır.

Sorgulama